Manufacturer of a wide range of products which include plastic spray bottle and glass cleaner pet bottle.




₹ 10 / pieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5000 piece |
| Capacity | 200ml |
| Bottle Material | PET |
| Spray Type | Pump |
| Neck Size | 19mm |
| Material | PET |
| Shape | Round |
| Color | White |
| Cap Type | Spray Pump |
| Use For Storage | Chemical |



₹ 9 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Capacity | 500 ml |
| Thickness | 10 mm |
| Features | Adjustable Nozzle |
| Usage and Application | Hair and Beauty |
| Color | Transparent |
| Bottle Material | HDPE |
| Plastic Type | PET |
| Trigger Material | PP |
Rohit Shetty (Sales Manager)
Ptcgram Private Limited
203/204, Vajreshwari, Padmi Nagar, Phoolpada Road, Virar - East, Virar East, Vasai Virar - 401305, Palghar, Maharashtra, India
