Our product range includes a wide range of soda pet bottle, pet boston bottles and square plastic bottles.




₹ 140 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Neck Size | 25 mm |
| Bottle Shape | Round |
| Color | Transparent |
| Pattern | Plain |
| Features | Non Toxic, BPA Free, Leak Proof, Reusable, Recyclable |
| Cap Type | Screw Cap |



₹ 2.80 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Capacity | 250 ml |
| Neck Size | 19 mm |
| Bottle Shape | Round |
| Material | PET |
| Color | Transparent |
| Shape | Round |
| Features | Leak Proof |



₹ 5.00 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Bottle Material | HDPE |
| Capacity | 100 ml |
| Material | Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Dropper Type | Nozzle Dropper |
| Color | White |
| Shape | Square |
| Cap Type | Screw Dropper Cap |
| Usage and Applications | Cosmetics and Skincare Products |
| Features | Recyclable |
Rohit Shetty (Sales Manager)
Ptcgram Private Limited
203/204, Vajreshwari, Padmi Nagar, Phoolpada Road, Virar - East, Virar East, Vasai Virar - 401305, Palghar, Maharashtra, India

